9u30 –10u Onthaal & innovatiemarkt
10u – 10u15 Welkomstwoorden door Nico De fauw, CEO van In4care & Sara Roncada, Schepen Sociaal Welzijn en Erediensten van Stad Genk
10u15 – 10u45: Christos Chatzichristos over AI in Healthcare. Hype or Help?
10u45 – 11u15: Arnaud Dierickx & Lynn Cools over klant centraal werken. Hoe de juiste strategie een organisatie differentieert op vlak van uitzonderlijke klantenervaringen.
11u15 – 12u Pitches door onze innovatieve bedrijven
12u – 13u30 Lunch + innovatiemarkt
13u30 –15u20 Keuze uit 4 workshopsessies
15u30 – 16u Filip Lemaitre van Bureau50 over trends & inzichten op vergrijzing
16u Dankwoord en receptie
Timing Donderdag 5 oktober 2023 - onthaal vanaf 9u30.
Start 10u. Einde 17u.
Locatie Thor Central, Genk
Prijs Gratis voor leden van In4care, inschrijven via de Community App
Gratis voor genodigden, inschrijven via lore.dhondt@in4care.be voor 28/09
€150 excl. btw voor niet-leden
Annulering
Kosteloos annuleren is mogelijk tot twee weken voor het evenement. Een administratieve kost en de catering wordt aangerekend voor annuleringen die plaatsvinden tussen twee weken en een week vóór het evenement.
Annuleringen op minder dan een week voor de Happy Aging Day worden niet terugbetaald. U kan zich door een collega laten vervangen.
Bedankt voor uw begrip.
GDPR
Bij het invullen van dit formulier gaat u akkoord dat uw gegevens bewaard worden ter voorbereiding van het evenement. Deze zijn toegankelijk voor In4care vzw. Uw gegevens kunnen op uw vraag steeds verwijderd worden uit de database. Hiervoor kunt u een e-mail sturen naar lore.dhondt@in4care.be.
Heeft u interesse om als bedrijf meer kenbaarheid te krijgen tijdens de Happy Aging Day? Wij bieden je een stand en een pitchmoment aan.
Deelnemers én bedrijven van onze vorige editie lieten weten dat de standen en de pitches een heel waardevol aspect van onze Happy Aging Day 2022 waren. Op deze manier kwamen ze op een makkelijke en toegankelijke manier in contact met nieuwe bedrijven en concepten en konden waardevolle contacten gelegd worden. Daarom willen we dat ook dit jaar graag opnieuw mogelijk maken voor jullie.
Naast een stand in de grote ruimte waar het netwerken en de lunch zal doorgaan, krijgen jullie van ons een pitchmoment van enkele minuten vlak voor de lunch. Op deze manier maximaliseren we de netwerkmogelijkheden voor jullie tijdens de lunch. Daarnaast pik je uiteraard ook nog de interessante en inspirerende keynotes van de dag mee!
Vul dit formulier in als er interesse is voor een stand, hieronder krijg je nog een overzicht van de twee mogelijkheden.
